Rólunk.:)
15 éves lány vagyok,és én írom Lexa történeteit.:) Próbálok a történetekbe csavart vinni mindig és próbálom a legtöbbet kihozni az irományaimból.Gimiben most kezdtem,ha valakinek kérdése van írjon e-mailt nekem nyugodtan a maszatka97@gmail.com címre.Kérdezz nyugodtan akár itt akár e-mailben.^^ Jó szórakozást.♥